Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

100 dienų kelionė aplink pasaulį

 IGP2213Vasario 17-tosios vakarą mokyklos trečiaklasiai gimnazistai savo draugams ketvirtokams surengė šimtadienio šventę. Šių metų tema – kelionė aplink pasaulį. Prie įėjimo „keleivius“ pasitiko apsauga. Renginys pradėtas bendru pilotų ir stiuardesių pasveikinimo šokiu. „Keliauninkai“ supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis ir pakviesti aplankyti dvylika gražiausių pasaulio valstybių. Skrydžių metu abiturientus pasveikino jų pirmoji mokytoja Irena Taujenienė, sėkmingos tolimesnės kelionės linkėjo mokyklos direktorius Zenonas Garbenčius bei pavaduotoja ugdymui Regina Jacikaitė. Gražių žodžių abiturientai skyrė ir vieni kitiems.  

Aplankydami skirtingas pasaulio valstybes, šventės dalyviai galėjo šiek tiek susipažinti su jų kultūromis bei tradicijomis. Dvyliktokai buvo pakviesti pažaisti keletą žaidimų, kurie pagyvino renginio atmosferą. Išsilaipinus Amerikoje buvo parodytas Holivudo režisierių sukurtas filmas, kuriame vaidino patys abiturientai.  Kelionėje neapsieita be nesklandumų. Teko patirti ne tik lėktuvo gedimą, bet ir užgrobimą. Sicilijoje kelionę išgelbėjo pakviestos šokti merginos. Sustojimas Prancūzijoje vyko mokyklos kieme, čia abiturientai paleido į dangų žibintus. Nepalankus oras šiek tiek trukdė sėkmingą jų skrydį, tačiau žibintai, simbolizavę svajones ir lūkesčius, vis dėlto pakilo.  
Kokia šventė be torto! Šimtadienį simbolizuojantis, dvyliktokų nuotraukomis papuoštas skanėstas palepino visų susirinkusių gomurius ir palaimingai nuteikė skrandžius. Gimnazistai trečiokai tikisi, kad draugams kelionė patiko, todėl linki jiems darbingų paskutinių mokslo mėnesių bei sėkmės egzaminuose.

IIIg klasės mokinė Renata Daukšaitė