Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Su Šimtadieniu, abiturientai!

 IGP7109Vasario 21 d. mokyklos trečiaklasiai gimnazistai savo draugams ketvirtokams surengė Šimtadienio šventę. Temą parinko ir šiltą, ir egzotišką – kelionę į saulėtus Havajus. Išvakarėse patikrino „turistų“ sveikatą (ar jie pakels tokią kelionę) ir padovanojo didžiulį lagaminą visiems kelionėje reikalingiems daiktams susidėti.
Pirmoji šventės dalis vyko mokyklos aktų salelėje, kuri atstojo oro uosto laukiamąjį. Tradiciškai abiturientus pasveikino jų pirmoji mokytoja Alma Mikalauskienė. Mokyklos direktorius Zenonas Garbenčius, pavaduotoja ugdymui Regina Jacikaitė, kiti mokytojai palinkėjo sėkmės egzaminų sesijoje bei renkantis tolimesnį gyvenimo kelią. 

Paskui „keliauninkai“ ir svečiai grįžo į mokyklos vestibiulį, kur vyko linksmoji šventės dalis – viešnagė Havajuose. Pagal tos šalies papročius svečiai gavo dovanų – gėlių girliandas. Vaišės taip pat atitiko egzotinio stalo meniu. Pasisotinę ir atsigaivinę šventės organizatorių plaktais kokteiliais, abiturientai žaidė limbo žaidimą, boulingą su kokosais bei linksminosi makarenos maratone. Smagaus juoko buvo per ,,Auksinio kokoso“ nominacijų įteikimo ceremoniją.  O sutemus abiturientai buvo pakviesti į mokyklos kiemą, kad paleistų į dangų žibintą. Nepalankus oras šiek tiek trukdė sėkmingą jo skrydį, tačiau žibintas, simbolizavęs svajones ir lūkesčius, vis dėlto pakilo.
Kokia šventė be torto! Šimtadienį simbolizuojantis skanėstas palepino visų susirinkusių gomurius ir palaimingai nuteikė skrandžius. Gimnazistai trečiokai tikisi, kad draugams šventė patiko ir linki jiems darbingų paskutinių mokslo metų mėnesių bei sėkmės egzaminuose.