Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Pradinių klasių renginiai

Kvadrato varžybos

ApdovanojimaiSausio 25 d. Šakiuose vyko 3-4 klasių tarpzoninės kvadrato varžybos. Susitiko ir savo jėgas išbandė Šakių rajono Griškabūdžio ir Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijų bei Klaipėdos rajono Vėžaičių progimnazijos komandos.
Vyko įnirtingos kovos, nė viena komanda nenorėjo būti nugalėta, tačiau sportinė sėkmė nulėmė. Pirmą vietą iškovojo šeimininkai - šakiškiai, antroji vieta atiteko - Vėžaičių komandai, o trečioji - kalvariškiams. Sveikiname: Eigirdą Lakačauską, Gintą Simonavičių, Modestą Slavinskį, Milgaudą Perminą, Auksę Taujenytę, Skaistę Bigelytę, Gabrielę Daukintytę, Ugnę Vedėnėjėvaitę, Godą Pociutę. Už nuoširdžią pagalbą dėkojame ir trenerei Danutei Zaleskienei.

Skaityti daugiau: Kvadrato varžybos

Kalėdinė pirmokų krikštynų šventė

Pirma nuotraukaGruodžio 21 d. mūsų mažiesiems pirmokėliams buvo neeilinė diena. Į klasę atėjo Didysis Nykštukas - Kalėdų Senelio padėjėjas. Jis norėjo patikrinti, kaip pirmokai išmoko skaityti, rašyti, skaičiuoti, kaip jie draugauja ir žaidžia. Didysis Nykštukas kiekvienam pirmokui uždavė po labai pirmokiškai sunkų klausimą, į kurį atsakę galėjo keliauti Kalėdų Senelio taku. O takelis pirmokus atvedė į antrokų klasę. Šie linksmai pasitiko naujus draugus: pašokdino, pažaidė kartu, palinkėjo gerai mokytis ir būti draugiškiems. Iš antrokų klasės pirmokėliai nuskubėjo pas trečiokus. O trečiokai pasekė ir suvaidino pasaką „Grybų lietus“, palinkėjo mylėti knygelę. Ketvirtokų klasėje pirmokai klausėsi kalėdinių dainų, šoko Didžiojo Nykštuko mėgstamiausią šokį. Pirmokėliai prisiekė, kad gerai mokysis, skaitys knygeles, bus draugiški, linksmi. Didysis Nykštukas visas jų priesaikas pažadėjo perduoti Kalėdų Seneliui.

Skaityti daugiau: Kalėdinė pirmokų krikštynų šventė

Svečiuose Stalo teatro spektaklis

Lapkričio 19 d.1-4 klasių mokiniai turėjo galimybę panaudoti savo „kultūrinius pasus". Pas juos iš Vilniaus į svečius atvyko Stalo teatro spektaklis „Regėjimas", „Avinėlio kelionė". Tai muzikos, vaizdų ir vaidybos sinteze grįstas reginys. Spektaklio metu žiūrovai buvo kviečiami atrasti savo širdyje gyvenantį mažytį avinėlį ir drauge keliauti per pasaulio sukūrimo istoriją.

Skaityti daugiau: Svečiuose Stalo teatro spektaklis

3-4 klasių rajoninės kvadrato varžybos

IMG 1568Lapkričio 8 d. vyko 3-4 klasių rajoninės kvadrato varžybos, kurios ne tik pareikalavo sportinio ryžto, susikaupimo, energijos, bet ir suteikė  didžiulį džiaugsmą. Mūsų gimnazijos 4 klasės mokinių komanda iškovojo I VIETĄ.  Laimėjimas - tai kelias į zonines kvadrato varžybas, kurios vyks Akmenės rajone.
Nuoširdų ačiū tariame komandos nariams: Skaistei Bigelytei, Auksei Taujenytei, Ugnei Vedėnėjevaitei, Gabrielei Daukintytei, Godai Pociutei ( 3 kl.), Eigirdui Lakačauskui, Gintui Simonavičiui, Justui Čiteikiui, Modestui Slavinskiui, Gabrieliui Jakomui ir mūsų gerajai pagalbininkei  trenerei Danutei Zaleskienei.

Skaityti daugiau: 3-4 klasių rajoninės kvadrato varžybos

Pasaulinė rankų higienos diena

1 4 kl (12)Pasaulinės rankų higienos dienos  tikslas — atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą, todėl visą gegužės mėnesį Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vyko renginiai, skirti rankų higienai. Pirmiausia pradinių klasių mokiniai išklausė paskaitą „Bakterijos, virusai, mikrobai ant mūsų rankų“. Be to, vaikai žiūrėjo iliustracijas apie mikrobus, gyvenančius ant nešvarių rankų, atliko bandymą su Petri lėkštele.  Kiekvienas mokinys  paliko rankos piršto atspaudą lėkštelėje, o po savaitės stebėjo išaugintas mikrobų kolonijas, susipažino su jų sukeliamomis ligomis. Lėkštelės nešvarioje dalyje mokiniai  matė įvairių bakterijų ir grybelių kolonijas. Sužinojo, kad kiekvienos rūšies kolonija priklauso skirtingai bakterijų ar grybelių atmainai..

Skaityti daugiau: Pasaulinė rankų higienos diena