Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Renginiai

Atvėrus širdis atsiveria pasaulis

received 3915734351178802019 m. rugsėjo 24 d. mus aplankė Plungės „Saulės“ gimnazijos IV g klasės mokinės Agnė Staupelytė ir Gintarė Petraitytė. Merginos šią vasarą turėjo galimybę apsilankyti Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur dalyvavo jaunimui skirtoje vasaros verslumo stovykloje. Kvietimą į šį projektą plungiškės laimėjo atsiliepusios į Europoje veikiančio jaunimą informuojančio, konsultuojančio ir savanorystę skatinančio tinklo „Eurodesk“ kvietimą. Šis tinklas kartu su Baltijos ir Amerikos fondu, kuris rūpinasi Baltijos šalių ir Jungtinių Amerikos Valstijų ryšiais, kiekvienų metų rudenį skelbia konkursą „Time to move“. Šiame konkurse dalyvauja jaunimas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Tinklo „Eurodesk“ atstovas Plungėje yra VšĮ „Edukacija kitaip“.

Skaityti daugiau: Atvėrus širdis atsiveria pasaulis

„Karjeros diena 2019“

IMG 20190128 122234Sausio 28 dieną mūsų  gimnazijos II g ir IV g klasių mokiniai dalyvavo Plungės „Saulės“ gimnazijos organizuotame renginyje „Karjeros diena 2019“. II g klasės mokiniai klausė žurnalo „Reitingai“ redaktoriaus Gintaro Serafino paskaitos „Kokias klaidas daro mokiniai planuodami savo karjerą“.
LAMA BPO būstinės atstovė Odeta Kardauskė  supažindino  IV g klasės mokinius su reikalavimais stojantiesiems 2019 metais.
Išvykos metu gimnazistai turėjo galimybę dalyvauti universitetų ir kolegijų paskaitose, aplankyti aukštųjų mokyklų informacinius stendus, padiskutuoti rūpimais klausimais.

Skaityti daugiau: „Karjeros diena 2019“

Mažeikių profesinės mokyklos pristatymas

03  IMG 3489Sausio 30 d. mūsų gimnazijoje lankėsi atstovės iš VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikių padalinio. Lektorės, pasitelkusios į pagalbą studentes,  supažindino su profesijomis, papasakojo apie savo studijas, darbo galimybes pabaigus mokyklą.

Skaityti daugiau: Mažeikių profesinės mokyklos pristatymas

Sėkmės pamoka su kalėdiniu stebuklu

IMGP6950 2Jau antrą dešimtmetį Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje 10-12 klasių mokiniams organizuojamos sėkmės pamokos. Jomis siekiama skiepyti jaunimui pasitikėjimą savo jėgomis, formuoti gyvenimo tikslus, ugdyti save kaip asmenybę, mokytis atrasti save gyvenimo kelyje. Sėkmės pamokas veda buvę mokyklos mokiniai, kurie jau yra pasiekę savų tikslų ir įgyvendinę svajones.
Gruodžio 9 d. į susitikimą su gimnazistais atvyko prieš 15 metų Žemaičių Kalvarijos vidurinę mokyklą baigęs ir odontologo specialybę įgijęs Laurynas Jarutis. Jis moksleiviams papasakojo apie savo buvusius mokyklinius metus, geru žodžiu prisiminė mokytojus, mintimis dar kartą sugrįžo ir prie kažkada iškilusių sunkumų, kai artėjo mokyklos baigimo metas. Laurynas dalijosi mintimis ir drąsino jaunimą nebijoti iššūkių, siekti tikslų. Odontologas prisipažino didžiuojasi savimi ir džiaugiasi tuo, ką turi šiandien – mėgstamą darbą, šeimą, verslą. Svečias gražiais žodžiais kalbėjo ir apie savo tėvelius, kurių palaikymas suteikė daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Sakė, kad gyvenime rėmėsi kažkada tėčio pasakytais žodžiais: „Kuo daugiau perskaitysi knygų, tuo lengvesnis bus parkeris“.

Skaityti daugiau: Sėkmės pamoka su kalėdiniu stebuklu

Susitikimas su Šiaulių universiteto lektoriais

IMGP4356Vasario 11d. gimnazistams paskaitą skaitė Šiaulių universiteto ugdymo mokslų ir socialinės gerovės fakultetų lektoriai Jurgita Lenkauskaitė ir Egidijus Elijošius. Gimnazistai buvo supažindinti su universiteto studijų programomis bei  galimybėmis išvykti studijuoti pagal Erasmus programą.

Skaityti daugiau: Susitikimas su Šiaulių universiteto lektoriais