Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Šios dienos vardadieniai:

Nuorodos

Skaitliukai

Sėkmės pamoka, kaip padaryti svaiginančią karjerą

Agnė ir Vytautas BuivydaiLapkričio  28 d. 9-12 klasių mokiniai susitiko su prieš 10 metų Žemaičių Kalvarijos vidurinę mokyklą baigusiu Vytautu Buivydu. Jis pravedė projekto „Drąsinkime ateitį“ Sėkmės pamoką. Į susitikimą atvyko su buvusia klasioke, o dabar žmona Agne Petrutyte.
Šiuo metu Vytautas padarė pavydėtiną karjerą: nuo 2011 metų vadovauja ŽŪB “Agrowill Žadžiūnai”, kuri priklauso vienai didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, investuojančių į žemės ūkį – AB „Agrowill Group“; 2013 m. balandžio 30 d. išrinktas AB “Agrowill Group” valdybos nariu. 2013 m. Vytautas išrinktas „Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos“ vicepirmininku.

O prasidėjo viskas labai paprastai: 2004 metais baigęs mokyklą V. Buivydas išvyko laimės ieškoti į užsienį. Kaip ir dauguma emigrantų, pradėjo dirbti nuo juodžiausių darbų. Tačiau būdamas iš prigimties gana ambicingas, pradėjo domėtis statybomis, išmoko staliaus amato ir iš mažai apmokamo darbo pareigų pakilo iki vienos prabangiausių pasaulio parduotuvių „Harrods“ meistrų.
Planavęs tik porą metų padirbėti svetur ir parsivežti kuo daugiau pinigų, V. Buivydas Londone užsibuvo visus šešerius. Vis dėl to ryšiai su Lietuva nenutrūko, nes 2006 m. vaikinas įstojo į neakivaizdines Verslo vadybos studijas, kuriose studijavo nuotoliniu būdu. Jis niekada nenustojo tikėti, kad įgytų žinių ir savo darbštumo dėka gali užsidirbti ne tik Anglijoje, bet ir Lietuvoje.
Tėvynėje pasakojimo herojaus laukė rizikingas darbo pasiūlymas – atgaivinti Žadžiūnų žemės ūkio bendrovę, kuri dvejus metus nevykdė jokios veiklos. Vytautas parengė verslo planą, pats surinko darbuotojus, nuoširdžiai bendraudamas, mokydamas ir dalindamasis savo darbo patirtimi, jis subūrė 35 žmonių komandą. Pirmoji V.Buivydo javų sėja ir nuimtas derlius lūkesčius pateisino. Norėdamas išvengti veiklos sezoniškumo, jis ėmėsi dar vienos veiklos – gyvulininkystės.
„Agrowill Žadžiūnai“ valdybos pirmininkas ne tik kitus moko, bet ir pats dirbdamas mokosi ir gilinasi į vadybos bei žemės ūkio subtilybes: šiuo metu Šiaulių universitete siekia magistro diplomo.
„Norint ką nors turėti, reikia ne tiktai dirbti, bet ir daug mokytis“, - kalbėjo verslininkas. Taip dirbdamas jis ne tik per vienerius metus prikėlė merdėjusią Šiaulių rajono Žaidžiūnų bendrovę, bet ir iš 16-os šalies „Agrowill Group“ valdomų žemės ūkio bendrovių sugebėjo patekti į geriausiųjų trejetą ir sulaukti apdovanojimo už didžiausią pažangą.
Vytauto žmona Agnė dirba kartu, dabar jį atsakinga už administracijos padalinio veiklą. Baigusi biologijos studijas, nusprendė toliau studijuoti – Mykolo Romerio universitete baigė aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro studijas.
Svečiai susirinkusiems mokiniams linkėjo labai atsakingai žiūrėti į mokslus mokykloje, kad vėliau galėtų pasirinkti tą specialybę, kuri būtų labiausiai prie širdies. Nes, kaip sakė Vytautas, žmogus pats kuria profesinę karjerą, kuri gali tęstis visą gyvenimą. „Tik dirbdamas mėgstamą darbą, būdamas geras specialistas gyvenime daugiau pasieksi“, - tvirtino buvęs Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos mokinys. Jo manymu, už sėkmę atsakingas pats žmogus.