Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Drąsinkime ateitį

Sėkmės pamoka

FB IMG 1556608376120Balandžio 19 d. IIg., III g., IV g. klasių mokiniams vyko Sėkmės pamoka, kurią vedė buvęs mokyklos mokinys Rolandas Gimbutas, UAB „Tiksli statyba“ direktorius, orientavimosi sporto gimnazijoje rėmėjas.
Svečias prisiminė mokykloje praleistą laiką, kuris privertė suprasti, pagalvoti ir susimąstyti. Mokykloje būdamas aktyvus orientacininkas, pasiekęs nemaža apdovanojimų, gražiu žodžiu prisiminė savo trenerę Danutę Zaleskienę ir kitus mokytojus.
Pamokoje akcentavo, kad be noro, be įdėto darbo, be tikslo sunkiai sekasi pasiekti tai, ko norima. Būtinas sąžiningumas, pareigingumas. Kiekvienas darbdavys vertina tokias savybės, kurios parodo, kad dirbantis žmogus motyvuotas ir atsakingai žiūrintis į darbą. Rolandas ragino jaunimą nenuleisti rankų, siekti savo tikslų, eiti pirmyn ir susikurti patiems savo ateitį.

Skaityti daugiau: Sėkmės pamoka

Sėkmės pamoka su Judita Liepaitė-Čekuolienė

44831608 1113217712160049 5659492849914216448 oSpalio 26 d. gimnazijos III g ir IV g klasių moksleiviams Sėkmės pamoką vedė buvusi mokyklos mokinė Judita Liepaitė-Čekuolienė. Viešnia papasakojo apie savo siekius, tobulėjimą, svajones, jų realizavimo galimybes, prisiminė mokyklinius metus. Akcentavo, kad visada ji norėjo kažko daugiau, įdomiau, visur ieškojo savojo " Aš".
Šiuo metu ji dirba Klaipėdos rajono Dauparų - Kvietinių seniūnijos seniūne. Savo darbu yra patenkinta ir džiaugiasi tuo, ką daro. Moksleiviams pristatė savo vadovaujamos seniūnijos veiklos akimirkas, išvykas, šventes. Minėjo, kad be tiesioginio seniūnės darbo, turi ir savų pomėgių:  medžiojimas, sportas, aktyvi visuomeninė veikla.

Skaityti daugiau: Sėkmės pamoka su Judita Liepaitė-Čekuolienė

Fotografija – tai gyvenimo būdas

Sigitas KazlauskasVasario 6 d. mokykloje svečiavosi buvęs mokinys (mokyklą baigė 1987 m.) Sigitas Kazlauskas su žmona Loreta, kuri taip pat fotografuoja.
Sigitas yra baigęs Rokiškio kultūros mokyklos kino-foto kolektyvų meno vadovo specialybę ir šiuo metu užsiima komercine fotografija, bet taip pat daug fotografuoja savo malonumui. Svečias atsivežė parodyti kelis senovinius fotoaparatus ir 100 metų senumo nuotrauką.
S. Kazlauskas mokiniams pasakojo, kad fotografuoti pradėjo 1981 metais dar būdamas mokykloje. Parodė savo pirmąjį juostinį fotoaparatą FED, kuriuo buvo darytos nuotraukos iš klasės žiburėlių, įamžinti klasiokai ir draugai, įvairios kelionės. O fotografija jį sudomino tuo metu mokyklos kraštotyros būreliui vadovavęs mokytojas |Juozas Neniškis.

Skaityti daugiau: Fotografija – tai gyvenimo būdas

Sėkmės pamoka, kaip padaryti svaiginančią karjerą

Agnė ir Vytautas BuivydaiLapkričio  28 d. 9-12 klasių mokiniai susitiko su prieš 10 metų Žemaičių Kalvarijos vidurinę mokyklą baigusiu Vytautu Buivydu. Jis pravedė projekto „Drąsinkime ateitį“ Sėkmės pamoką. Į susitikimą atvyko su buvusia klasioke, o dabar žmona Agne Petrutyte.
Šiuo metu Vytautas padarė pavydėtiną karjerą: nuo 2011 metų vadovauja ŽŪB “Agrowill Žadžiūnai”, kuri priklauso vienai didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, investuojančių į žemės ūkį – AB „Agrowill Group“; 2013 m. balandžio 30 d. išrinktas AB “Agrowill Group” valdybos nariu. 2013 m. Vytautas išrinktas „Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos“ vicepirmininku.

Skaityti daugiau: Sėkmės pamoka, kaip padaryti svaiginančią karjerą

Sėkmės pamoka, kaip pagauti savo sėkmės paukštę

 IGP3583Lapkričio 22 d. mokykloje pagal projektą „Drąsinkime ateitį“ lankėsi buvęs mokinys, baigęs ją prieš 12 metų ir įgijęs finansų analitiko specialybę, Tomas Skeivys. Šiuo metu jis eina vadovaujančias pareigas Norvegijos finansų maklerių įmonėje.
Prisimindamas mokyklos metus T. Skeivys prisipažino, kad tada pykdavo ant mokytojų, kurie spaudė su mokslais. Tačiau dabar sakė turįs jiems padėkoti: nebūtų spaudę, galbūt nebūtų jis dabar gyvenime tiek pasiekęs. Tiesa, sakė, savo tikrąjį pašaukimą rado ne iškart, teko pamėginti įvairių su matematiniu išsilavinimu susijusių veiklų. Užtat dabar dirba darbą, kuris teikia malonumą, o atlyginimas toks, kad viešai neskelbiamas.

Skaityti daugiau: Sėkmės pamoka, kaip pagauti savo sėkmės paukštę