Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Kengūra

Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos mokinių pasiekimai Tarptautiniame matematikos konkurse "KENGŪRA" Plungės rajone

 MetaiMokinio vardas, pavardė Klasė Vieta rajone Mokytojas
 2002 m. Eglė Paulauskaitė 6 antra A. Mikalauskas
 Aurius Kairys 7 antra V. Augustinienė 
 Tomas Preimontas 10 trečia A. Mikalauskas
 Eligijus Eirošius 10 aštunta A. Mikalauskas
 Tomas Skeivys 12 pirma A. Mikalauskas
 2003 m. Eglė Paulauskaitė 7 pirma A. Mikalauskas
 Evaldas Stonkus 7 trečia V. Augustinienė
 Aurius Kairys 8 trečia V. Augustinienė
 Mindaugas Jaras 10 ketvirta V. Augustinienė
 Arūnas Zaleskis 10 aštunta A. Mikalauskas
 Tomas Preimontas 11 antra A. Mikalauskas
 Vytautas Buivydas 11 penkta A. Mikalauskas
 Eligijus Eirošius 11 devinta A. Mikalauskas
 Sandra Astrauskaitė 12 antra A. Mikalauskas
 Antanas Urnikis 12 šešta A. Mikalauskas
 2004 m. Žilvinas Vaiciukevičius 6 trečia B. Gaižaitienė
 Modesta Šopaitė 6 dešimta A. Mikalauskas
 Edita Jazdauskaitė 7 septinta A. Mikalauskas
 Eglė Paulauskaitė 8 šešta A. Mikalauskas
 Giedrius Sabaliauskas 11 ketvirta V. Augustinienė
 Mindaugas Jaras 11 aštunta V. Augustinienė
 Arūnas Zaleskis 11 devinta V. Augustinienė
 Daiva Vaičiulytė 11 dešimta V. Augustinienė
 Tomas Preimontas 12 penkta A. Mikalauskas
 Virginija urnikytė 12 devinta A. Mikalauskas
 2005 m. Mykolas Pozingis 6 penkta V. Augustinienė
 Saulius Paukštys 6 aštunta A. Mikalauskas
 Sandra Gembutaitė 6 devinta V. Augustinienė
 Dovydas Savickis 7 trečia A. Mikalauskas
 Eglė Paulauskaitė 9 pirma A. Mikalauskas
 Simonas Songaila 9 trečia A. Mikalauskas
 Aurius Kairys 10 ketvirta V. Augustinienė
 Arūnas Zaleskas 12 antra V. Augustinienė
 2006 m. Živilė Klibavičiūtė 5 trečia D. Raustienė
 Gitana Gintvainytė 5 septinta D. Raustienė
 Salomėja Vaitelytė 6 pirma V. Augustinienė
 Žilvinas Vaiciukevičius 8 antra B. Gaižaitienė
 Dovydas Savickis 8 dešimta A. Mikalauskas
 Julius Mickūnas 9 devinta A. Mikalauskas
 Eglė Paulauskaitė 10 ketvirta A. Mikalauskas
 Simonas Songaila 10 devinta A. Mikalauskas
 Evaldas Stonkus 10 dešimta A. Mikalauskas
 Aurius Kairys 11 pirma V. Augustinienė
 Romas Vaitiekus 11 trečia V. Augustinienė