Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

2012-2013 m.m. matematikų pasiekimai

Renata Daukšaitė 7 kl., Vaiva Raišutytė 8 kl., Vaiva Augustinaitė 9a kl., Rosita Urnikytė 9b kl.

Mokinės, atstovavusios Plungės rajonui Šiaulių Universiteto jaunųjų matematikų varžybose:

  1. Renata Daukšaitė 7 kl.
  2. Vaiva Raišutytė 8 kl.
  3. Vaiva Augustinaitė 9a kl.
  4. Rosita Urnikytė 9b kl.
Živilė  Klibavičiūtė 12 kl., Vaiva Augustinaitė 9a kl., Rosita Urnikytė 9b kl.

Mokinės, tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ patekusios į geriausių Lietuvos matematikų penkiasdešimtuką:

  1. Živilė  Klibavičiūtė 12 kl. (36 vieta)
  2. Vaiva Augustinaitė 9a kl. (3 vieta)
  3. Rosita Urnikytė 9b kl. (8 vieta)
Živilė Klibavičiūtė 12 kl., Vaiva Raišutytė  8 kl., Aivaras Augustinas 9a kl., Renata Daukšaitė 7 kl., Vaiva Augustinaitė 9a kl., Rosita Urnikytė  9b kl.

Mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų rajoninėje matematikos olimpiadoje:

  1. Živilė Klibavičiūtė 12 kl. (4 vieta)
  2. Vaiva Raišutytė 8 kl. (1 vieta)
  3. Aivaras Augustinas 9a kl. (4 vieta)
  4. Renata Daukšaitė 7 kl. (2 vieta)
  5. Vaiva Augustinaitė 9a kl. (1 vieta)
  6. Rosita Urnikytė  9b kl. (2 vieta)
Jurgita Anužytė 12 kl., Živilė Klibavičiūtė 12 kl., Domantas Jazdauskas 7 kl., Daiva Jasmontaitė 12 kl., Vaiva Raišutytė 8 kl., Aivaras Augustinas 9a kl., Vaiva Augustinaitė 9a kl., Rosita Urnikytė 9b kl.

Mokiniai, matematikos konkurse „Kengūra“ patekę į rajono geriausiųjų dešimtuką:

  1. Jurgita Anužytė 12 kl. (7 vieta)
  2. Živilė Klibavičiūtė 12 kl. (1 vieta)
  3. Domantas Jazdauskas 7 kl. (9 vieta)
  4. Daiva Jasmontaitė 12 kl. (3 vieta)
  5. Vaiva Raišutytė 8 kl. (2 vieta)
  6. Aivaras Augustinas 9a kl. (8 vieta)
  7. Vaiva Augustinaitė 9a kl. (3 vieta)
  8. Rosita Urnikytė 9b kl. (4 vieta)
Vaiva Augustinaitė, Rima Makiejevaitė, Vaiva Raišutytė, Rosita Urnikytė ir Simonas Mikalauskas

Komandinėse XI-osiose matematikos varžybose Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje mūsų mokyklos 9-10 kl. mokinių komanda – Vaiva Augustinaitė, Rima Makiejevaitė, Vaiva Raišutytė, Rosita Urnikytė ir Simonas Mikalauskas – užėmė 2 vietą.

 Viva Augustinaitė 9a kl.

Vaivai Augustinaitei už matematikos pasiekimus skirta 700 litų premija ir nemokama stovykla Lenkijoje.
Už matematikos pasiekimus Vaiva Augustinaitė pakviesta į respublikinių olimpiadų prizininkų pagerbimo šventę ir apdovanota 500 litų premija už pirmą vietą Šiaulių Universiteto jaunųjų matematikų varžybose bei 200 litų premija už trečia vietą Lietuvoje matematikos konkurse „Kengūra“. Jos mokytoja Vilma Augustinienė apdovanota 350 litų premija. Be to, Vaiva pakviesta į „Kengūros“ konkurso nugalėtojų stovyklą Lenkijoje.

Kiti Vaivos Augustinaitės pasiekimai:

  1. Šiaulių krašto mergaičių olimpiadoje tarp 9-10 kl. mokinių 1 vieta
  2. Šiaulių krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje Šiaulių Universitete  3 vieta
  3. Respublikinėje matematikos olimpiadoje 11 vieta