Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:25 - 12:10
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

2011/2012 m.m.

Mokinės, atstovavusios Plungės rajoną respublikinėje matematikos olimpiadoje Šiaulių Universitete:  Vaiva Augustinaitė, Rosita Urnikytė, Živilė Klibavičiūtė, Vaiva Raišutytė, Diana Vasiliauskaitė.

Mokinės, atstovavusios Plungės rajoną respublikinėje matematikos olimpiadoje Šiaulių Universitete:

Vaiva Augustinaitė, Rosita Urnikytė, Živilė Klibavičiūtė, Vaiva Raišutytė, Diana Vasiliauskaitė.

Mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų matematikos konkurse „Kengūra“: Vaiva Augustinaitė (27 vieta respublikoje ir 2 vieta rajone), Rosita Urnikytė (44 vieta respublikoje ir 4 vieta rajone), Živilė Klivabičiūtė (1 vieta rajone),  Salomėja Vaitelytė (3 vieta rajone), Emilis Mockevičius (42 vieta respublikoje ir 1 vieta rajone)

Mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų matematikos konkurse „Kengūra“: Vaiva Augustinaitė (27 vieta respublikoje ir 2 vieta rajone), Rosita Urnikytė (44 vieta respublikoje ir 4 vieta rajone), Živilė Klivabičiūtė (1 vieta rajone),

Salomėja Vaitelytė (3 vieta rajone), Emilis Mockevičius (42 vieta respublikoje ir 1 vieta rajone)

Mokinių komanda, 6-8 kl. rajoninėje matematikos olimpiadoje pagal surinktų taškų vidurkį užėmusi I-ą vietą tarp rajono mokyklų: Vaiva Augustinaitė, Vaiva Raišutytė, Rosita Urnikytė, Renata Daukšaitė, Deimantė Raudytė, Aušra Jonauskaitė. Mokinių komanda, 6-8 kl. rajoninėje matematikos olimpiadoje pagal surinktų taškų vidurkį užėmusi I-ą vietą tarp rajono mokyklų: Vaiva Augustinaitė, Vaiva Raišutytė, Rosita Urnikytė, Renata Daukšaitė, Deimantė Raudytė, Aušra Jonauskaitė
Geriausi mokyklos matematikai: Vaiva Augustinaitė (1 vieta rajone), Vaiva Raišutytė (2 vieta rajone), Jurgita Anužytė (4 vieta rajone), Renata Daukšaitė (5 vieta rajone), Živilė Klibavičiūtė (4 vieta rajone), Marius Raibužis (4 vieta rajone), Rosita Urnikytė (3 vieta rajone), Aušra Jonauskaitė (5 vieta rajone), Salomėja Vaitelytė (6 vieta rajone), Alvydas Jonušas (4 vieta rajone),  Deimantė Raudytė (5 vieta rajone), Diana Vasiliauskaitė (3 vieta rajone)

Geriausi mokyklos matematikai: Vaiva Augustinaitė (1 vieta rajone), Vaiva Raišutytė (2 vieta rajone), Jurgita Anužytė (4 vieta rajone), Renata Daukšaitė (5 vieta rajone), Živilė Klibavičiūtė (4 vieta rajone), Marius Raibužis (4 vieta rajone), Rosita Urnikytė (3 vieta rajone), Aušra Jonauskaitė (5 vieta rajone), Salomėja Vaitelytė (6 vieta rajone), Alvydas Jonušas (4 vieta rajone),

Deimantė Raudytė (5 vieta rajone), Diana Vasiliauskaitė (3 vieta rajone)

Mokiniai, matematikos konkurse „Kengūra“ patekę į geriausių rajone dešimtuką: Diana  (10 vieta)., Vaiva A. (2 vieta), Rosita (4 vieta), Vaiva R. (6 vieta), Živilė (1 vieta), Aušra (6 vieta), Jurgita (7 vieta), Ineta (6 vieta), Ringaudas (8 vieta), Emilis (1 vieta), Salomėja (3 vieta), Alvydas (5 vieta), Severina (9 vieta. Nuotraukoje nėra)

Mokiniai, matematikos konkurse „Kengūra“ patekę į geriausių rajone dešimtuką: Diana  (10 vieta)., Vaiva A. (2 vieta), Rosita (4 vieta), Vaiva R. (6 vieta), Živilė (1 vieta), Aušra (6 vieta), Jurgita (7 vieta), Ineta (6 vieta), Ringaudas (8 vieta), Emilis (1 vieta), Salomėja (3 vieta), Alvydas (5 vieta), Severina (9 vieta. Nuotraukoje nėra)