Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Šios dienos vardadieniai:

Nuorodos

Skaitliukai

Orientavimosi sportas

taurėPasibaigė orientavimosi sporto „Žiemos taurė-2019“ varžybos uždarose patalpose. Jos vyko Plungės miesto ir rajono mokyklose: Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje, Kulių gimnazijoje, Plungės specialiojo ugdymo centre ir mūsų gimnazijoje. Baigiamojo etapo, kuris vyko kovo 11 dieną, skirto paminėti Lietuvos Nepriklausomybės dieną,  trasa  nusidriekė Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje. Mokiniai ne tik dalyvavo varžybose, susipažino ir bendravo su kitų mokyklų bendraamžiais, galėjo palyginti, kuo aplankytos mokyklos panašios ir kuo skiriasi nuo mūsų gimnazijos.

Į visus varžybų etapus vykome mokykliniu autobusu. Norime padėkoti mokyklos direktoriui ir gimnazijos orientacininkų rėmėjui, buvusiam mokyklos auklėtiniui, startavusiam Lietuvos mokinių orientavimosi rinktinėje, UAB „Tiksli statyba“ direktoriui Rolandui Gimbutui. Tarp jo vadovaujamos įmonės ir gimnazijos pasirašyta tikslinė paramos sutartis, paskirtis neformaliam ugdymui – OS veiklai vystyti 2018-2019 m.m. Rėmėjo tikslas, kad orientavimosi sporto treniruotes gimnazijoje vaikai galėtų lankyti nemokamai. Dalį lėšų jau panaudojome rudens sezono varžyboms: starto mokesčiams, kelionės išlaidoms, nakvynei.
„Žiemos taurės 2019“ varžybų rezultatai: pradedančiųjų grupėje nugalėtojais tapo Adomas Draugšas-2 kl., Oksana Stongvilaitė – IIg, jauniausių vaikinų grupėje pirmoji vieta atiteko Gintui Simonavičiui 4 kl., merginų -  Monikai Preibytei 6 kl. Savo amžiaus grupėse antras vietas iškovojo Goda Pociūtė – 3 kl., Saulė Vilniūtė – Ig ir Saulius Jasmontas – Ig, trečias vietas užėmė Ugnė Vadėjevaitė 4 kl., Milgaudas Perminas – 4 kl., Vika Žvirzdinaitė – IIg.

Danutė Zaleckienė