Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Olimpinė diena

 IGP3713Gegužės 18 d. gimnazijos stadione vyko sportinės varžybos. Tarpusavyje varžėsi 5 - 8 kl. ir Ig – IVg kl. mokiniai. Vyko šios lengvosios atletikos rungtys: 60 m, 100 m, 400 m, 1000 m ir 1500 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas, granatos metimas. Varžyboms pasibaigus buvo apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai.


60 m bėgimas (mergaitės)

5-6-7 klasės

  • I vieta Ema Vaškytė
  • II vieta Monika Preibytė
  • III vieta Žygimantė Mačiukaitė

8 – Ig klasės

  • I vieta Milda Derkintaitė
  • II vieta Vika Žvirzdinaitė
  • III vieta Monika Lingytė
  • 60 m bėgimas (berniukai)

5-6-7 klasės

  • I vieta Ernestas Šiaulys
  • II vieta Deividas Vaškys
  • III vieta Arnas Stanelis

8 – Ig klasės

  • I vieta Lukas Šiaulys
  • II vieta Modestas Batavičius
  • III vieta Eimantas Daukšas

100 m bėgimas (mergaitės)
IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Erika Sabaliauskaitė
  • II vieta Eglė Gintvainytė
  • III vieta Edita Kikilaitė

100 m bėgimas (berniukai)
IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Ernestas Klibavičius
  • II vieta Domantas Jazdauskas
  • III vieta Laurynas Dabravalskis

400 m bėgimas (mergaitės)
5-6-7 klasės

  • I vieta Ema Vaškytė
  • II vieta Aistė Stanelytė
  • III vieta Deimantė Jucytė

400 m bėgimas (berniukai)
5-6-7 klasės

  • I vieta Deividas Vaškys
  • II vieta Dovydas Lakačauskas
  • III vieta Arnas Stanelis

1000 m bėgimas (mergaitės)
8 – Ig klasės

  • I vieta Saulė Vilniūtė
  • II vieta Roberta Kerpauskaitė
  • III vieta Milda Derkintaitė

1000 m bėgimas (berniukai)
8 – Ig klasės

  • I vieta Tautvydas Lučinskas
  • II vieta Vitalijus Kaveckas
  • III vieta Audrius Jasmontas

1500 m bėgimas (mergaitės)
IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Eglė Gintvainytė
  • II vieta Edita Kikilaitė

1500 m bėgimas (berniukai)
IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Alfredas Stanevičius
  • II vieta Domantas Jazdauskas
  • III vieta Laurynas Dabravalskis

Šuolis į tolį (mergaitės)
5-6-7 klasės

  • I vieta Ema Vaškytė
  • II vieta Monika Preibytė
  • III vieta Akvilė Kalvaitytė

8 – Ig klasės

  • I vieta Monika Lingytė
  • II vieta Akvilė Lymantaitė
  • III vieta Milda Derkintaitė

IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Eglė Gintvainytė
  • II vieta Edita Kikilaitė

Šuolis į tolį (berniukai)
5-6-7 klasės

  • I vieta Ernestas Šiaulys
  • II vieta Robertas Taujenis
  • III vieta Deividas Vaškys

8 – Ig klasės

  • I vieta Lukas Šiaulys
  • II vieta Modestas Batavičius
  • III vieta Tautvydas Lučinskas

IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Laurynas Dabravalskis
  • II vieta Vaidas Galdikas
  • III vieta Domantas Jazdauskas

Kamuoliuko metimas (mergaitės)
5-6-7 klasės

  • I vieta Ema Vaškytė
  • II vieta Eimantė Tubutytė
  • III vieta Monika Preibytė

8 – Ig klasės

  • I vieta Raminta Pociūtė
  • II vieta Algima Brezgytė
  • III vieta Monika Lingytė

Kamuoliuko metimas (berniukai)
5-6-7 klasės

  • I vieta Deividas Vaškys
  • II vieta Evaldas Lakačauskas
  • III vieta Dovydas Lakačauskas

8 – Ig klasės

  • I vieta Tautvydas Lučinskas
  • II vieta Arnas Raišutis
  • III vieta Modestas Batavičius

Granatos metimas (500 g) (mergaitės)
IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Agnė Lingytė
  • II vieta Edita Kikilaitė
  • III vieta Eglė Gintvainytė

Granatos metimas (700 g) (berniukai)
IIg – IIIg – IVg klasės

  • I vieta Lukas Kreišmontas
  • II vieta Laurynas Dabravalskis
  • III vieta Marius Raibužis