Skaitliukai

Sportas

Moksleivių dėmesiui!

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos sporto salė atvira moksleiviams, norintiems sportuoti.
Salėje jūsų laukiame nuo 2018 m. birželio 18 d. iki 2018 m. rugpjūčio 25 d., 10:00 – 12:00 val. ir 14:00-16:00 val..
Registruotis pas budintį mokytoją. Pristatyti nustatytos formos tėvų sutikimą.

Olimpinė diena

IGP3713Gegužės 18 d. gimnazijos stadione vyko sportinės varžybos. Tarpusavyje varžėsi 5 - 8 kl. ir Ig – IVg kl. mokiniai. Vyko šios lengvosios atletikos rungtys: 60 m, 100 m, 400 m, 1000 m ir 1500 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas, granatos metimas. Varžyboms pasibaigus buvo apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai.

Skaityti daugiau: Olimpinė diena

KREPŠINIS 2x2 (mišrios)

2018-04-26
Varžybose dalyvavo 3 komandos.

• I vietą užėmė Vikos Žvirzdinaitės ir Vaido  Galdiko komanda.
  • II vietą užėmė Deimantės Jucytės ir Audriaus Jasmonto komanda.
  • III vietą užėmė Robertos Kerpauskaitės ir Sauliaus Jasmonto komanda.

Skaityti daugiau: KREPŠINIS 2x2 (mišrios)

Tarpklasinės krepšinio varžybos

DSC07337Varžybos vyko du mėnesius. Jose dalyvavo 5-IVg klasių berniukai ir 8-IIg klasių mergaitės. Komandos buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes:

• 5-6 klasės (berniukai)
  • 8-IIg klasės (mergaitės)
  • 8-IVg klasės (vaikinai).

5-6 klasių berniukų grupėje nugalėjo šeštokai.
8-IIg klasių mergaičių grupėje pirmą vietą užėmė aštuntokės, antra liko Ig klasė.
8-IVg klasių vaikinų grupėje laimėjo IIg klasė, antra buvo IIIg, treti – aštuntokai.

Skaityti daugiau: Tarpklasinės krepšinio varžybos

Atvelykio krepšinis 3x3 Ylakiuose

IMG 20180403 164543Ylakiškių kvietimu į varžybas vyko 4 komandos. Varžybose dalyvavo: 4 merginų,6 berniukų,12 vaikinų komandų.

Merginos:
Agnė Lingytė, Vika Žvirzdinaitė, Valdonė Preibytė ir Viktorija Gedminaitė. Jos laimėjo pirmąją vietą.

2003 m. ir j. berniukai:
Audrius Jasmontas, Saulius Jasmontas, Tautvydas Lučinskas ir  Aivaras Pabrėža. Jie užėmė antrąją vietą.

Skaityti daugiau: Atvelykio krepšinis 3x3 Ylakiuose