Nuorodos

Skaitliukai

Sportas

Lietuvos mokyklų žaidynės

IMG 78642018 m. sausio 13 dieną Telšiuose vyko tarpzoninės krepšinio 3 x 3 varžybos. Mūsų mokyklos vaikinų komanda: Lukas Kreišmontas, Deividas Lakačauskas, Ernestas Pocius ir Martynas Sušinskis - nugalėjusi Luokės Vytauto Kleivos (Telšių sav.) ir Papilės Simono Daukanto (Akmenės sav.) gimnazijų krepšininkus, laimėjo pirmąją vietą. Mūsų gimnazijos vaikinai pateko į finalines varžybas, kurios vyks Jonavoje vasario 3d.
Sveikiname šauniuosius krepšininkus!

Skaityti daugiau: Lietuvos mokyklų žaidynės

KREPŠINIS 3x3

DSC06821Krepšinio varžybose dalyvavo 12 komandų, kurios buvo suskirstytos pagal amžių į grupes: 5-6 klasės, 8-IIIg klasės.
5-6 klasių berniukų grupėje dalyvavo 3 komandos.

• I vietą laimėjo 6 klasės (Aivaras, Dovydas, Eigirdas) komanda.
  • II vietą laimėjo 5 klasės (Rokas, Robertas, Arnas, Modestas) komanda.
  • III vietą užėmė 6 klasės (Gvidas M., Mantas, Deividas) komanda.

Skaityti daugiau: KREPŠINIS 3x3

KREPŠINIS 1 X 1

DSC067892017 m. spalio 17-26 dienomis mokykloje vyko 5-IVg klasių berniukų krepšinio varžybos 1x1. Iš viso tarpusavyje rungėsi 17 moksleivių.

5-6 klasių grupėje dalyvavo 8 berniukai, tarp kurių geriausiais pripažinti šie moksleiviai:
1 vieta – Rokas Kreišmontas,
2 vieta – Aivaras Pabrėža,
3 vieta – Dovydas Lakačauskas.

Skaityti daugiau: KREPŠINIS 1 X 1

Luko vasara

21074433 1109284829208882 1813880582 nVasara įdomi, pilna įspūdžių ir viltinga. Tokia ji buvo ir mūsų gimnazijos I g klasės mokiniui Lukui Kreišmontui. Lukas pirmą kartą su Lietuvos jaunučių rinktine (U16) dalyvavo Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje. Pirmosios varžybos vyko Vengrijoje. Užimta pirma vieta.
Rugpjūčio 11-19 dienomis Juodkalnijoje vyko Europos vaikinų jaunučių (U16) čempionatas. Jame dalyvavo du mūsų rajono jaunieji krepšininkai: Lukas Kreišmontas ir Laurynas Vaištaras. Pogrupyje mūsų komanda nugalėjo Izraelio ir Kroatijos rinktines. Dviem taškais nusileido Serbijai ir iškopė į kitą etapą.
Aštuntfinalyje nugalėjo suomių rinktinę, o ketvirtfinalyje pralaimėjo Juodkalnijos krepšininkams ir liko žaisti dėl 5-8 vietų.

Skaityti daugiau: Luko vasara

KREPŠINIS 2x2 (mišrios)

DSC06207Balandžio 25 d. vyko krepšinio varžybos 2x2. Aikštelėje susitiko 5 komandos. Varžybų rezultatai tokie: