• I vietą užėmė Vikos Žvirzdinaitės ir Vaido  Galdiko komanda.
  • II vietą užėmė Deimantės Jucytės ir Audriaus Jasmonto komanda.
  • III vietą užėmė Robertos Kerpauskaitės ir Sauliaus Jasmonto komanda.

Skaityti daugiau: KREPŠINIS 2x2 (mišrios)

Tarpklasinės krepšinio varžybos

DSC07337Varžybos vyko du mėnesius. Jose dalyvavo 5-IVg klasių berniukai ir 8-IIg klasių mergaitės. Komandos buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes:

• 5-6 klasės (berniukai)
  • 8-IIg klasės (mergaitės)
  • 8-IVg klasės (vaikinai).

5-6 klasių berniukų grupėje nugalėjo šeštokai.
8-IIg klasių mergaičių grupėje pirmą vietą užėmė aštuntokės, antra liko Ig klasė.
8-IVg klasių vaikinų grupėje laimėjo IIg klasė, antra buvo IIIg, treti – aštuntokai.

Skaityti daugiau: Tarpklasinės krepšinio varžybos

Atvelykio krepšinis 3x3 Ylakiuose

IMG 20180403 164543Ylakiškių kvietimu į varžybas vyko 4 komandos. Varžybose dalyvavo: 4 merginų,6 berniukų,12 vaikinų komandų.

Merginos:
Agnė Lingytė, Vika Žvirzdinaitė, Valdonė Preibytė ir Viktorija Gedminaitė. Jos laimėjo pirmąją vietą.

2003 m. ir j. berniukai:
Audrius Jasmontas, Saulius Jasmontas, Tautvydas Lučinskas ir  Aivaras Pabrėža. Jie užėmė antrąją vietą.

Skaityti daugiau: Atvelykio krepšinis 3x3 Ylakiuose

Lietuvos mokyklų žaidynės

IMG 78642018 m. sausio 13 dieną Telšiuose vyko tarpzoninės krepšinio 3 x 3 varžybos. Mūsų mokyklos vaikinų komanda: Lukas Kreišmontas, Deividas Lakačauskas, Ernestas Pocius ir Martynas Sušinskis - nugalėjusi Luokės Vytauto Kleivos (Telšių sav.) ir Papilės Simono Daukanto (Akmenės sav.) gimnazijų krepšininkus, laimėjo pirmąją vietą. Mūsų gimnazijos vaikinai pateko į finalines varžybas, kurios vyks Jonavoje vasario 3d.
Sveikiname šauniuosius krepšininkus!

Skaityti daugiau: Lietuvos mokyklų žaidynės

KREPŠINIS 3x3

DSC06821Krepšinio varžybose dalyvavo 12 komandų, kurios buvo suskirstytos pagal amžių į grupes: 5-6 klasės, 8-IIIg klasės.
5-6 klasių berniukų grupėje dalyvavo 3 komandos.

• I vietą laimėjo 6 klasės (Aivaras, Dovydas, Eigirdas) komanda.
  • II vietą laimėjo 5 klasės (Rokas, Robertas, Arnas, Modestas) komanda.