Sumanaus moksleivio akademija

Šiais mokslo metais „Sumanaus moksleivio akademijoje“, organizuojamoje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos dalyvavo 18 Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus moksleivių.

„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai projektas, skirtas 9-12 klasių moksleivių pasirinktos mokslo krypties kūrybiško mąstymo bei praktinių įgūdžių lavinimui, kurio metu su moksleiviais žiniomis dalinasi VDU Žemės ūkio akademijos dėstytojai – geriausi savo sričių specialistai. Šiais metais moksleiviai galėjo rinktis verslumo, inžinerijos, gamtos mokslų bei ekologijos klases. Visi šiemet baigę I lygio programą kitąmet žinias galės gilinti pasirinktos mokslo krypties klasėje, tęstinėje II lygio programoje. 

Šiandien, gegužės 29 dieną, moksleiviai sudalyvavo paskutiniojoje, pažintinėje išvykoje – kelionė – susipažinimas su UAB „Plungės vandenys”, UAB „Litspringas“ ir UAB „Baltic nonwoven“ veiklomis ir gamyklomis.

Dėkojame mokytojams už supratingumą ir toleranciją, o tėveliams už palaikymą ir paskatinimą dalyvaujant panašiuose projektuose.