Pilietiškumo diena. „Mano namai- laisva Lietuva“

Vasario 16-oji- LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA. Tai data, kurią žino kiekvienas lietuvis. Šią dieną dar kartą prisimename, kas mes esame ir kokiais norime būti, kad gyvename nepriklausomoje valstybėje.

Paskutinę dieną prieš mokinių žiemos atostogas gimnazijoje buvo minima Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Į mokyklą rinkosi tautiškai pasipuošę mokiniai bei mokytojai. Kad mokiniai galėtų didžiuotis savo tėvyne- Lietuva, jos grožiu, kalba, puoselėtų senolių palikimą pradinukai dalyvavo įvairiose integruotose pamokose. Mokiniai kūrė sveikinimus anglų kalba, tikrinosi ir įtirtino žinias atsakinėdami į viktorinos klausimus, rašė pačius gražiausius žodžius savo tėvynei, kūrė piešinius,  darė knygų skirtukus. Pirmokėliai dalyvavo istorijos pamokoje, kurią vedė aštuntos klasės mokinės Goda Pociutė ir Gabrielė Veselytė. Didžiausias darbas mokinių laukė per antrą pilietiškumo pamoką. Po mokytojos Almos Mikalauskienės sveikinimo žodžio ir sugiedoto Lietuvos himno mokiniai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Susitelkę į vieną bendrą komandą pradinukai darė trijų spalvų paukščius, kurie tapo lietuviškumo simboliu. Jais buvo papuoštos gimnazijos erdvės.

Daug gražios, prasmingos, kūrybingos veiklos Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga atliko mūsų gimnazijos pradinukai ir mokytojai, tokiu būdu įrodydami, jog jiems svarbi Lietuvos valstybė ir jos istorinė atmintis, kad patriotiškumas, pilietiškumas yra pamatinės tautos vertybės, ant kurių turi būti statoma jaunosios kartos dabartis ir ateitis.

Pradinių klasių mokytojos